רן פינקלשטיין Ran Finkelstein

סמנכ״ל קריאייטיב במשרד פרסום ויוצר תוכן וידאו

שיר זיו מרצה שכל אחר היה רוצה ללמוד אצלה ובן אדם שכל אחד היה רוצה להכיר. וגם, המרצה היחידה שבאמת הקשבתי לה. 

יפעת קלמר Ifat Kellmer

תחקירנית ערוץ 10

זכיתי!

אי שם לפני כמה שנים זכיתי בתחרות כתיבה שהעניקה לי סבסוד ללימודי תקשורת, הזכייה בפעם הראשונה העניקה לי את ההבנה שאני אעשה משהו עם האהבה שלי לתחום התקשורת, הזכייה השנייה הייתה מופלאה והגיעה בדמותה של שיר זיו - מרצה סופר מקצועית, בעלת טונות של כישורים ויכולת דייג מופלאה, שבנסיונה הרב ובידע העצום גרמה לי להבין שאני בתחום הנכון.

מודה לה על שיעורים מרתקים, כאלו שלא נגמרים בתום השעה, אלו שגורמים לך לצאת הביתה ולהרהר על הנלמד, מתוך סקרנות ועניין שיצרה!

אני זכיתי!!!

ממליצה גם לכם! מילה של תחקירנית :)

רם דונל Ram Donnell

!תודה רבה שיר על הרצאה מתומצתת (נתנו לך רק 20 דקות... יכולנו לשמוע אותך לפחות עוד שעה!) מתובלת בהומור וטיפים חשובים לנו הסופרים!

ליאור בן-יוסף Lior Ben-yosef

כשפגשתי את שיר לראשונה בקושי היה לי ניסיון בכתיבה שהיא לא רק לעצמי, והיציאה שלהם לאוויר העולם הייתה יכולה להיות הרבה יותר קשה אם שיר לא הייתה לצדי. שיר מרצה מעולה שמספקת את הכלים הכי חשובים ויעילים שאפשר, וכל מה שלימדה אותי מהדהד בראשי ובכתיבתי עד היום. אני חייבת לה הרבה על כך.

עמית עשת Amit Eshet

שיר, היתה הרצאה מעולה, ממוקדת עם המון ערך ושמחה. תודה.

ג'ני בלו Jenny Bello

יש שלושה דברים שאהובים עליי במיוחד - כתיבה, צפייה מרתונית בסדרות וצפייה בסרטים. זאת הסיבה שבבית הספר לכתיבה, אחד הקורסים שאהבתי במיוחד היה הקורס בהנחייתה של שיר - "כתיבת ביקורת". ציפיתי לשיעורים שלה ובכל פעם יצאתי מהם עם ערך מוסף אדיר. מיד אחרי הקורס ולא מעט בזכותו, התמזל מזלי וכתבתי ביקורות טלוויזיה, קולנוע ומוזיקה בערוץ חדשות גדול. שיר היא מסוג האנשים המקסימים האלה, שאתה לא יכול להישאר אדיש אליהם. היא מעבירה את החומר בצורה מעניינת וחכמה, ומתבלת את הכל בהומור כך שהוא נכנס לך טוב טוב לראש. כיום אני עובדת על תסריט, ואין לי ספק שאחזור לסדנאות של שיר, כי כמו שאמרה אשת החינוך מרווה קולינס: "ההצלחה לא באה אליך - אתה הולך אליה".

רמי שיר Rami Shir

הענקת טיפים וכללי אצבע חשובים, עם טמפרמנט והומור. תודה.

דימה שליו טרקובסקי

שיר היא מקצוענית שגורמת לך להתאהב בכתיבה. הנוכחות שלה יחד עם הפשטות בה היא מסבירה הופכות את הכתיבה למרתקת. הכי כיף ללמוד מהטובה ביותר. 

Please reload